НАУКОВА ІНФОРМАЦІЯ

ЩО РОБИТИ, ЩОБ МАТИ ІДЕАЛЬНО ЗДОРОВЕ ВОЛОССЯ?

Людське тіло схоже на добре змазану олією машину, де кожна частина грає важливу роль. Незважаючи на те, що такі головні органи, як серце, легені та мозок є життєво необхідними для людей, не слід забувати, що інші частини людського тіла є настільки ж важливими. Вони повинні підтримуватися в хорошому стані, щоб людина мала можливість жити в повній мірі та не бути обтяженою такими незручностями, як біль при рухах. Я впевнений, що всі погодяться, що суглоби є важливою частиною структури тіла, і ми не можемо виконувати наші щоденні завдання та вправи без них. Нижче ви знайдете декілька  цікавих фактів про суглоби:

— Суглоби з’єднують сусідні кістки

— Тазостегновий суглоб – один з найрухоміших суглобів у людському тілі

— Не усі суглоби та з’єднання використовуються для рухів. Наприклад, з’єднання у черепі фіксовані та нерухомі.

— Суглоби мають певні рецептори, які реагують на зміни атмосферного тиску. Ось чому деякі люди відчувають біль у суглобах, коли змінюється погода.

— Суглоби мають особливу рідину, яка зменшує тертя і захищає від зносу.

— Наукові дослідження показали що речовини, які містять колаген, можуть допомогти поліпшити стан суглобів і зменшити біль у них. У 2006 році в Америці було проведено дослідження, результати якого показали, що спортсмени, які приймали 10 г гідролізованого колагену на день протягом 24 тижнів, помітили значне зменшення болю в суглобах при стоянні, сидінні та під час руху.

  1. Glynis. A Double-blind, Placebo-controlled Study Evaluating the Efficacy of an Oral Supplement in Women with Self-perceived Thinning Hair. 2012. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23198010
  2. Krause. 20 Weird Things You Didn’t Know About Your Hair. 2014. http://stylecaster.com/beauty/weird-hair-facts/#ixzz50wujFu7R

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *