Статті

СЕКРЕТ ЖІНОЧОЇ КРАСИ РОЗКРИТО

Хто з нас не мріє про сяюче волосся та шкіру? Це бажання приводить нас до  косметологів, перукарів — там ми витрачаємо гроші на дорогі сироватки та  косметологічні процедури.

На жаль, мій досвід показує, що в боротьбі з нерівностями шкіри та ослабленим волоссям традиційні засоби не завжди ефективні. Після чергової процедури, яка спустошила мій гаманець, я подивилася на красуню з реклами і зрозуміла: якщо я хочу мати такий вигляд, як вона, то маю діяти, як вона.

Мені довелося визнати, що навіть найдорожчі креми, сироватки та інші засоби не дають потрібного та очікуваного ефекту, тому зрозуміло, що доведеться шукати глибше — поцікавитися, яких речовин просить мій організм. Отак на моєму столі і з’явився три-колаген. Шкода, я не одразу зрозуміла, що не кожна пляшечка з написом «Колаген» допомагає досягти результатів. Але давайте про все від самого початку…

Краса та здоров’я невіддільні одне від одного

Перш за все варто знати, що колаген – це ниткоподібний білок, один з найбільш важливих опорних сполучень міжклітинної речовини тканин. Колаген міститься в хрящах, сухожиллях, зв’язках, м’язах, а також в зубах та яснах, рогівці очей, кровоносних судинах, внутрішніх органах та тканинах. Крім того, наша шкіра та волосся складаються з волокон колагену та еластину. Тому колаген є надзвичайно важливим не тільки для краси шкіри, волосся, нігтів, але й для здоров’я — він позитивно впливає на зір, суглоби, стан ясен.

Оду колагену можна було б продовжувати й далі, але з кожним роком  його вироблення в нашому організмі уповільнюється. Така нестача призводить до функціональних порушень в сухожиллях, хрящах, яснах та до погіршення зору. Також з’являються зморшки та волосся стає слабким. Недарма у Давній Греції вік жінки визначали за станом шкіри її рук.

Коли я все це зрозуміла, то пішла до найближчого магазину косметики. На жаль, тоді жодний кошик, наповнений кремами та іншими косметичними засобами, не дав бажаного результату. Чому? Бо колаген необхідно приймати внутрішньо – через шкіру корисні речовини засвоюються гірше.

Не кожна пляшечка колагену приносить користь

Я рішучо змінила напрям — пішла до аптеки — до раю харчових додатків. Прикро, але за місяць-два я знову лишилася ні з чим. Чому? Бо, за словами колишнього лектора Каунаського медичного університетута Вільнюського університету, фармацевта, Мантаса Якімавічюса, таблетки та капсули зазвичай містять від кількох міліграмів до кількох сотень міліграмів гідролізованого колагену. Я здивувалася, дізнавшись, що в добовій дозі продукту «TriCollagen Peptide» колагену аж 8 000 міліграмів! Саме тому для виробництва цього продукту обрали рідку форму.

«До складу харчового додатку входять три основні групи біологічно активних компонентів, в тому числі колаген I, II та III типів та гіалуронова кислота, біологічно активні речовини та антиоксиданти, рослинні екстракти та вітаміни. Таким чином забезпечується повноцінне засвоєння колагену, сильний антиоксидантний ефект (уповільнення процесів старіння в організмі)», — розповідає фармацевт. Отже, цей продукт не тільки поповнює резерв колагену в організмі, але й стимулює його вироблення зсередини.

Ефект вже через два тижні

Після всіх розчарувань та грошових витрат на косметику, я не повірила й цим словам спеціаліста. Аж поки не почула розповідь 28-річної дівчини, яка, як і я, пройшла довгий та невдалий шлях використання різних кремів, сироваток та інших косметичних засобів.

«Я знала про користь колагену, але все одно не надавала цьому продукту великого значення. Тим не менш, коли я почула гарні відгуки про «FenoQ TriCollagen Peptide» — то теж вирішила його спробувати. Визнаю, що в мене не було великих сподівань, але після 2-тижневого курсу я не могла повірити у  такі зміни!» — згадує дівчина.

Співрозмовниця, як і я, не вірила у ефективність продукту, але азартно захотіла поставити галочку в довгому переліку препаратів, а потом вихвалятися, що його теж випробувала і… Але все змінилося вже за два тижні! За словами дівчини, навіть складно описати, як почала змінюватися її шкіра: стала еластичною, гладенькою та свіжою, зникли дрібні зморшки.

«Щоосені мене турбувало лущення шкіри, а тепер, здається, сухість зникла, шкіра стала м’якою. Я не могла цього добитися жодним кремом чи сироваткою. До того ж відновилося й волосся – виснажене постійним сушінням феном, воно знову почало сяяти, я навіть помітила пасма нового волосся, що почало відростати», — розповідає співрозмовниця та додає, що їй також сподобався смак триколагену. Уявляєте, його можна пити як десерт – і не доведеться 2 тижні вернути носа – а саме стільки триває курс «FenoQ TriCollagen Peptide».

Визнаю, що підписуюся під кожним словом дівчини. Цей препарат змусив мене  повірити не тільки у важливість колагену, ефективність продукту, але й змінити ставлення до індустрії краси. Мені не байдуже, що використовувати, бо я варта найкращого: і ефекту, за який заплатила, і результату, до якого прагнула не один рік. І нарешті! Мої проблеми зі шкірою вдалося вирішити без дорогих процедур – це допоміг зробити питний триколаген «FenoQ TriCollagen Peptide».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *